حضور شهردار بندر بوشهر در همایش گرامیداشت فرهنگ یاران نمونه ترافیک

حضور شهردار بندر بوشهر در همایش گرامیداشت فرهنگ یاران نمونه ترافیک


به گزارش واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر، به مناسبت گرامی داشت هفته ناجا همایش فرهنگ یاران نمونه ترافیک با حضور همیاران پلیس، فرهنگ یاران نمونه ترافیک توسط پلیس راهور استان برگزار شد.
در این مراسم سیدنورالدین امیری شهردار، محمد دیری زاده مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری، حسن شجاعی پور سرپرست سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر، عبدالله کردگار سرپرست سازمان مدیریت پسماند، روزبه بصیری رئیس سازمان فناوری اطلاعات شهرداری، سرپرست آموزش و پرورش شهرستان بوشهر، معاون آموزش جمعیت هلال احر استان، معاونین و روسای پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی استان، معلمان، اولیا و دانش آموزان، صدا و سیما و رسانه های گروهی حضور داشتند.
شایان ذکر است در این مراسم که با هدف تقدیر و تجلیل از کسانی که در عرصه آموزش و فرهنگ سازی و ایمنی ترافیک و همچنین رانندگان نمونه شهری برگزار شد، در خصوص اهمیت و نقش آموزش و ظرفیت های همیاران پلیس در بهبود و ارتقای فرهنگ ترافیک و کاهش تصادفات نکاتی اشاره شد. همچنین با حضور هنرمند سیمای مرکز استان نمایش ترافیکی اجرا گردید.
گفتنی است در پایان این همایش از رانندگان نمونه ناوگان حمل و نقل درون شهری و فرهنگیاران نمونه ترافیکی با اهدا لوح سپاس، تجلیل شد.

 


همایش ترافیک
همایش ترافیک
همایش ترافیک
همایش ترافیک
همایش ترافیک
همایش ترافیک

۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۹:۳۰
تعداد بازدید : ۳۴۲
کد خبر : ۱,۵۵۲

اخبار مرتبط

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید